Tuesday, September 29, 2015

Kuhu maale võib S&P "maanduda"?

Ma pole viimasel ajal enamust infot, mis graafikutel ette tuleb, siia ülesse pannud. Just praegu vedasin pikaajalisele ES-i graafikule praeguse languse tõenäoliselt juba C-laine (tänane langus kaotas tõenäosuse mitmel lühiajaliselt ülespoole lugemiselt). Selles C-laine vedamisel tuli kohe silma, et kui saab olema A=C, siis ollakse tagasi extension'il 100%, mis ka siin varem viidatud Fibonacci Pinballi'i standardi järgi võiks olla tase, kuhu (IV) langeb.
Märkuseks: see, et mingid tasemed nii ilusalt kokku langevad, ei ole minu lühikese kogemuse järgi kaugeltki tähendanud, et tulevikus ka seal pööre igal juhul tuleks. Igal juhul on see ilus koht pöördeks. Samas ka vastus, milline oleks hetkel üks tõenäolisemaid lugemisi (ja kas kukume nüüd ja kohe 2009. aasta põhjadesse).
Kaks joonist: nädalad viimase pika tõusu osas ning suurendatuna osa sellest, kus meile huvipakkuv A-B-C.  Esimesel näha ka oodatav uue tõusu lõpp 2458 (200%), mille järel võiks tulla korrektsioon kogu 2009. aastal alanud tõusule.1 comment:

  1. 9. oktoobril uus tipp, kuid pea samal tasemel, seega target ei muutu.

    ReplyDelete